Vyřízení do 24 hodin!

Úvěr až na 30 let!

70 % z ceny domu!

Stačí 4 až 7 fotek!

Partnerský program


Affiliate marketing pro produkty: hypotéky bez registru, americká hypotéka, půjčky bez registru, půjčky se zástavou nemovitostí a vyplácení exekucí.

 • Minimální provize 4.000Kč

 • Vysoké procento schválených žádostí

 • 25% návštěvníků webu vyplní žádost o úvěr

 • Lepší podmínky pro klienty než u konkurence

 • Delší doba nutná pro schválení výplaty provize (3-6 měsíců)

 • Registrace do partnerského programu zde

  Přihlášení do partnerského programu zde


  Provozovatel

  Úvěry prostřednictvím tohoto webu poskytuje skupina soukromých investorů se silným finančním zázemím, dlouhou historií na trhu a bohatými zkušenostmi v oblasti nebankovních úvěru.


  Produkt
  Námi nabízený úvěrový produkt nemá v České republice konkurenci. Vykazuje vysoké procento schválených žádostí a možnost rozložení splátek až na 30 let. Právě díky možnosti splácet úvěr až 30 let je tento produkt dostupný široké veřejnosti. Pro mnoho žadatelů je tak jedinou možností financování, neboť umožňuje nastavení nízké měsíční splátky.


  Partnerský program
  Partnerský program je určen pro provozovatele webových stránek s tématikou amerických hypoték, řešení exekucí, hypotéky bez registru, nebo půjček se zástavou nemovitostí. Webové stránky www.hypotekybezregistru.cz dosahují velmi vysoké konverze.


  Provize
  Odměnou partnerovi za zprostředkovaný obchodní kontakt je provize. Ta je vyplacena po schválení a uzavření hypotéky a činí 2% z výše úvěru. Nejnižší částka poskytovaná při sjednání úvěru je 200.000Kč, tedy vaše minimální provize je 4.000Kč. Od získání kontaktu na klienta do připsání vaší provize je potřeba počítat s dobou cca 1 měsíc.


  Jak se zapojit
  Po té co se zdarma zaregistrujete do partnerského programu, je potřeba si vybrat reklamní formát pro svůj web. Vyberete banner nebo odkaz, který Vám nejvíce vyhovuje. Vybranou formu propagace umístíte na své stránky a pak už jen přes online statistiky sledujete Vaše výdělky.

  Po dokončení registrace bude váš účet automaticky aktivní - můžete se tedy ihned přihlásit a začít používat reklamní bannery.


  Registrace do partnerského programu zde

  Přihlášení do partnerského programu zde  Kontakt
  Pro bližší informace nebo poslání faktury email: affiliate@najdouvas.cz


  Fakturační údaje
  Na faktuře vždy uvádějte vaše ID (zadáváte při registraci) a URL partnerského webu.  Jméno a Příjmení
  Telefon
  Email
  Adresa Nemovitosti
  Přibližná cena nemovitosti
  Požadovaná výše úvěru
  Ochrana proti spamu - napište aktuální rok:

  Na základě Vámi zadaných údajů předběžně posoudíme Vaši žádost. Poté Vás budeme kontaktovat. Vámi sdělené údaje považujeme za důvěrné.

  Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a nakládáním s osobními údaji. Více informací.  Poskytujeme tyto typy produktů:

 • Nebankovní hypotéka

 • Hypotéka bez registru

 • Americká hypotéka

 • Americká hypotéka bez registru

 • Půjčka se zástavou nemovitosti

 • Vyplácení exekucí


 • Působíme v celé ČR
  Najdete nás mimojiné v těchto městech:
  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín, Hradec Králové, Pardubice, České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Karlovy Vary, Cheb, Mládá Bolestav, Kolín, Kladno, Jindřichův Hradec, Ústí na Labem a další

  Slovník pojmů
  Věřitel
  Když se řekne věřitel, jedná se o osobu, ke které má dlužník závazek v podobě dluhu.

  RPSN
  Přesto, že se jedná o zkratku, která se objevuje snad u každého úvěru, ne každý přesně ví, co přesně znamená.

  Konsolidace
  Konsolidaci půjček, nebo chcete-li konsolidace úvěrů, či dluhů. Nezáleží na tom, jak přesně tento produkt nazveme, záleží spíše na tom, abychom věděli, co je v tomto pojmu skutečně skryto.

  více >>

  Informace se týkají jen úvěrů, které nejsou spotřebitelské úvěry ve smyslu zákona 257/2016, sb. o spotřebitelském úvěru.