Expresní schválení!

Hypotéka až na 30 let!

Až 70 % z ceny domu!

Stačí 10 fotek k ocenění!

Často kladené otázky


Nemám nemovitost, mohu žádat o nebankovní hypotéku?

Nemůžete. Nebankovní hypotéka je poskytována výhradně s ručením nemovitostí. Nemovitost může mít třetí osoba.


Nemovitost mám v zástavě banky, nebo soukromého zástavního věřitele. Mohu dostat dlouhodobou nebankovní hypotéku?

Ano, můžete. Je potřeba předložit vyčíslení úvěrů. Pokud zůstatky úvěrů převyšují 70% hodnoty nemovitosti, úvěr je zamítnut. V tomto případě doporučujeme vyplnit on-line žádost, vše s Vámi předem probereme.


Mám nemovitost ve společném jmění manželů a manžel/ka nechce podepsat úvěrové a zástavní smlouvy. Mohu zažádat o úvěr sám/a?

Nemůžete. Pokud máte majetek ve společném jmění, musí oba manželé podepsat úvěrovou dokumentaci.


Jsem v registru dlužníku. Mohu u dostat půjčku na zástavu nemovitosti?

Ano. Velmi rádi Vám pomůžeme ji vyřídit. Pokud dokážete úvěr splácet a Vaše dluhy nepřerostou schválenou částku, můžete požádat.


Rád bych dostal úvěr, ale nemohu prokázat příjmy, co mám dělat?

Zavolejte. Probereme s Vámi veškeré možnosti. Pokud jste podnikatel a peníze chcete použít do podnikání, nemusíte příjem dokládat.
Pokud se však jedná o spotřebitelský úvěr příjem je potřeba doložit. V případě, že ho nedoložíte přizvěte dočasně k úvěru jakéhokoliv spoludlužníka s dostatečným příjmem.


Mám exekuce, chtějí mě dát do dražby. Můžete mi nějak pomoci?

Dokážeme zajistit výplatu exekuce max. do 70% z odhadu. Denně se na nás obrací klienti, kterým hrozí dražba a nedovedou tuto situaci sami řešit. Jsme schopni zajistit odvrácení dražby. Jestliže chcete pomoci s řešením vzniklé situace, vyplňte si on-line žádost. Poté se Vám ozvou naši specialisté, kteří s vámi vaši situaci individuálně rozeberou a určí její řešení.

Mám družstevní byt, chci odkoupit městský byt, mám rodinný dům, který ještě není zkolaudovaný, mám šanci?

Umíme zařídit finance na všechny druhy nemovitostí, včetně družstevních, městských bytů, nebytových prostor, nezkolaudovaných a rozestavěných domů. Specifické financování těchto objektů, které hodně bankovních i nebankovních poskytovatelů neumí financovat řešíme denně.

Je běžné, když mi někdo slibuje úvěr a chce po mě zaplatit předem nějakou zálohu, poplatek za vyřízení?

Nikdy neplaťte nikomu nic předem. Je to bohužel nejpoužívanější trik nepoctivých firem. Nikdo s poctivých poskytovatelů po Vás nic nebude chtít platit předem. U nás neplatíte ani za odhad nemovitosti.

Co když budu se rozhodnu v průběhu splácení úvěru dům prodat, nebo budu chtít odejít do banky, budu platit nějaké sankce za předčasné doplacení?

Obecně platí, že můžete svobodně kdykoliv hypotéku doplatit a můžete nemovitost prodat. Nebo udělat takzvané refinancování hypotéky tam, kde Vám nabídnou nižší úrokovou sazbu.

Mohu žádat, pokud jsem na mateřské dovolené, pobírám invalidní důchod, starobní důchod, nebo jsem zaměstnán na dobu určitou?

Ano, tyto příjmy jsou akceptovatelné.
Podívejte se na naši Nebankovní hypotéku


Jméno a Příjmení
Telefon
Email
Adresa Nemovitosti

Požadovaná výše úvěru
Ochrana proti spamu - napište aktuální rok:

Na základě Vámi zadaných údajů předběžně posoudíme Vaši žádost. Poté Vás budeme kontaktovat. Vámi sdělené údaje považujeme za důvěrné.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a nakládáním s osobními údaji. Více informací.Zajistíme tyto typy produktů:

 • Spotřebitelský úvěr

 • Nebankovní hypotéka

 • Podnikatelské úvěry

 • Hypotéka bez registru

 • Americká hypotéka

 • Hypotéka bez doložení příjmu

 • Půjčka se zástavou nemovitosti

 • Vyplácení exekucí


 • Působíme v celé ČR
  Najdete nás mimo jiné v těchto městech:
  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín, Hradec Králové, Pardubice, České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Karlovy Vary, Cheb, Mládá Bolestav, Kolín, Kladno, Jindřichův Hradec, Ústí na Labem a další

  Slovník pojmů
  Věřitel
  Když se řekne věřitel, jedná se o osobu, ke které má dlužník závazek v podobě dluhu.

  RPSN
  Přesto, že se jedná o zkratku, která se objevuje snad u každého úvěru, ne každý přesně ví, co přesně znamená.

  Konsolidace
  Konsolidaci půjček, nebo chcete-li konsolidace úvěrů, či dluhů. Nezáleží na tom, jak přesně tento produkt nazveme, záleží spíše na tom, abychom věděli, co je v tomto pojmu skutečně skryto.

  více >>