Expresní schválení!

Hypotéka až na 30 let!

Až 70 % z ceny domu!

Stačí 10 fotek k ocenění!

Americká nebankovní hypotéka

Pojem americká hypotéka znamená, že je půjčka poskytnuta i notorickým dlužníkům se zápisem v registru dlužníků či lidem potýkající se s exekucí. Výhodou americké hypotéky je její výhodnější úroková sazba oproti spotřebitelským úvěrům.Nemusíte si zakládat nový bankovní účet ani není vyžadováno životní pojištění. Půjčku navíc můžete splatit hned (bez sankcí), nebo máte možnost ji splácet od 3 do 20 let. Žádat o americkou hypotéku může fyzická osoba starší 18-ti let, která má trvalý pobyt v ČR. Mohou ale o ni žádat i občané vlastnící průkaz o povolení pobytu člena státu Evropských společenství.


Výši hypotéky udává 70% zástavní hodnoty nemovitosti, v praxi to znamená minimální výše 200 tisíc Kč a maximální výše 5 mil. Kč. Je však nutno brát na vědomí, že výše poskytnuté hypotéky je limitována zákazníkovou schopností splácet.


Americká hypotéka je ručena vždy Vaší nemovitostí (rodinný dům, byt) a musí vždy být ve Vašem nebo rodinném vlastnictví a musí být zapsána v katastru nemovitostí ČR. Nemovitost nesmí být k datu čerpání zatížena zástavním právem třetí osoby a musí být ještě před čerpáním úvěru pojištěna.

Poskytujeme půjčky na zástavu nemovitostí, nebankovní hypotéky, vyplácí exekuce, nabízí konsolidaci půjček, nevýhodných úvěrů a vyplacení drahých zástav. Dále nabízí kompletní oddlužení, nebankovní půjčky bez registrů a nebankovní hypotéky bez dokládání příjmů, půjčky na exekuce, zpětný leasing nemovitostí atd.


Nabízíme schválení hypotéky do 24 hodin a neinkasujeme si od klientů žádné platby předem. Pro poskytnutí půjčky stačí pouze vyplnit online žádost na webu http://www.hypotekybezregistru.cz/ a e-mailem zaslat fotografie Vaší nemovitosti (dvě fotky exteriérové a v interiéru jednu fotku každé místnosti). Pracovníci hypotéku do 24 hodin vyřídí a půjčku tak můžete čerpat velmi rychle.Jméno a Příjmení
Telefon
Email
Adresa Nemovitosti

Požadovaná výše úvěru
Ochrana proti spamu - napište aktuální rok:

Na základě Vámi zadaných údajů předběžně posoudíme Vaši žádost. Poté Vás budeme kontaktovat. Vámi sdělené údaje považujeme za důvěrné.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a nakládáním s osobními údaji. Více informací.Zajistíme tyto typy produktů:

 • Spotřebitelský úvěr

 • Nebankovní hypotéka

 • Podnikatelské úvěry

 • Hypotéka bez registru

 • Americká hypotéka

 • Hypotéka bez doložení příjmu

 • Půjčka se zástavou nemovitosti

 • Vyplácení exekucí


 • Působíme v celé ČR
  Najdete nás mimo jiné v těchto městech:
  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín, Hradec Králové, Pardubice, České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Karlovy Vary, Cheb, Mládá Bolestav, Kolín, Kladno, Jindřichův Hradec, Ústí na Labem a další

  Slovník pojmů
  Věřitel
  Když se řekne věřitel, jedná se o osobu, ke které má dlužník závazek v podobě dluhu.

  RPSN
  Přesto, že se jedná o zkratku, která se objevuje snad u každého úvěru, ne každý přesně ví, co přesně znamená.

  Konsolidace
  Konsolidaci půjček, nebo chcete-li konsolidace úvěrů, či dluhů. Nezáleží na tom, jak přesně tento produkt nazveme, záleží spíše na tom, abychom věděli, co je v tomto pojmu skutečně skryto.

  více >>