Expresní schválení!

Hypotéka až na 30 let!

Až 70 % z ceny domu!

Stačí 10 fotek k ocenění!

Americká hypotéka pro každého

V dnešní době si každý, kdo si chce půjčit peníze, může vybírat z mnoha možností, které tu pro něj jsou. Existují i takové půjčky, pro jejíž získání není nutné dokládat určité věci, čemuž se normálně jen tak vyhnout nemůžete.Nabídka půjček je v dnešní době natolik široká, že si vybírat může opravdu každý. Díky tomu nemusí být získání peněz tak složité, jak by si člověk mohl na začátku myslet, což dokáže usnadnit mnoho věcí. Například americká hypotéka bez dokládání příjmů je půjčkou, která je velice oblíbená, protože pro její získání stačí skutečně málo. Jedinou podmínkou, kterou musí každý žadatel splnit je to, že je nutné se zaručit nemovitostí. Pokud se ovšem nemovitostí žadatel zaručí, tak si může být jistý tím, že peníze naprosto bez problémů získá, což je velkou výhodou. Nebankovní společnosti jsou tu pro Vás Spolehnout se můžete na to, že existuje mnoho nebankovních společností, které Vám mohou takovou půjčku nabídnout. Banky něco takového většinou nenabízejí, protože nejsou tak flexibilní a mají pocit, že bez kontrol to prostě nepůjde. Jakmile se tedy zaručíte nemovitostí, tak si můžete být jistí tím, že se peněz dočkáte, navíc se vyhnete nepříjemným kontrolám. Žadatel už si tak nemusí dělat starosti s tím, že by jeho doložitelné příjmy nemusely být tak vysoké, aby měl na získání půjčky nárok, protože takovým kontrolám se může naprosto bez problémů a starostí vyhnout, což se hodí v mnoha situacích. Pro každého je tu něco Jedná se tedy o půjčku, jejíž získání není nějak složité. Ve skutečnosti může být vhodná opravdu pro každého, kdo je schopen se zaručit nemovitostí. Získání peněz je tak mnohem jednodušší, rychlejší a příjemnější, protože se žadatel nemusí potýkat s téměř žádnými starostmi, což se vyplatí. Každý si tak přijde na své a získá půjčku podle jeho představ, což je samozřejmě důležité. I Vy se můžete přesvědčit o tom, že získat větší obnos peněz nemusí být složité, pokud dobře víte, na jakého věřitele byste se měli obrátit a kdo Vám může nabídnout to, co zrovna potřebujete. Věřte tomu, že něco takového se Vám tedy může výrazně vyplatit.


Jméno a Příjmení
Telefon
Email
Adresa Nemovitosti

Požadovaná výše úvěru
Ochrana proti spamu - napište aktuální rok:

Na základě Vámi zadaných údajů předběžně posoudíme Vaši žádost. Poté Vás budeme kontaktovat. Vámi sdělené údaje považujeme za důvěrné.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a nakládáním s osobními údaji. Více informací.Zajistíme tyto typy produktů:

 • Spotřebitelský úvěr

 • Nebankovní hypotéka

 • Podnikatelské úvěry

 • Hypotéka bez registru

 • Americká hypotéka

 • Hypotéka bez doložení příjmu

 • Půjčka se zástavou nemovitosti

 • Vyplácení exekucí


 • Působíme v celé ČR
  Najdete nás mimo jiné v těchto městech:
  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín, Hradec Králové, Pardubice, České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Karlovy Vary, Cheb, Mládá Bolestav, Kolín, Kladno, Jindřichův Hradec, Ústí na Labem a další

  Slovník pojmů
  Věřitel
  Když se řekne věřitel, jedná se o osobu, ke které má dlužník závazek v podobě dluhu.

  RPSN
  Přesto, že se jedná o zkratku, která se objevuje snad u každého úvěru, ne každý přesně ví, co přesně znamená.

  Konsolidace
  Konsolidaci půjček, nebo chcete-li konsolidace úvěrů, či dluhů. Nezáleží na tom, jak přesně tento produkt nazveme, záleží spíše na tom, abychom věděli, co je v tomto pojmu skutečně skryto.

  více >>