Expresní schválení!

Hypotéka až na 30 let!

Až 70 % z ceny domu!

Stačí 10 fotek k ocenění!

Když nemusíte k hypotéce dokládat příjmy

Chcete řešit finanční situaci hypotékou, ale banka vám nepůjčí? Jste schopni splácet, ale nejste ochotni doložit svoje příjmy? Naštěstí to jde i bez toho.Rádi byste si vzali hypotéku, ale máte nízké příjmy, nemůžete doložit potvrzení o příjmech nebo nechcete? V bankách bez potvrzení o příjmech při žádosti o hypotéku určitě neuspějete, protože to bývá jedna z hlavních podmínek získání a také je zajímá ani ne tak, jestli pracujete, ale hlavně kolik vyděláváte. Dokonce často požadují i pracovní závazek na dobu neurčitou, aby vůbec takový úvěr poskytli. Takže většina žádostí tak končí s verdiktem zamítnuto. Naštěstí existuje i hypotéka bez dokládání příjmu a to u mnohých nebankovních společností. Jako záruka stačí splnění podmínky, kterou je zástava nemovitosti a zbytek již záleží pouze na klientovi, jestli má opravdu na to úvěr splácet. V některých případech u tohoto typu úvěrů může společnost požadovat i ručitele. A také existují případy, kdy si společnost neposkytnutí informací o výdělku kompenzuje vyšším úrokem. Pokud se vším co vám finanční společnost nabízí, souhlasíte, tak už nic nebrání tomu, abyste si podali žádost. Podání žádosti většinou probíhá formou online a žadatel do 24 hodin zná odpověď. V případě schválení má vše ostatní rychlý spád a po podepsání smlouvy máte peníze na účtu. Co se týká výše hypotéky, tak záleží na tom, jakou výši požadujete a také na tom, jaká je tržní cena nemovitosti. Pokud žádáte víc, než je cena, tak musíte počítat s tím, že tolik nemusíte získat. Většinou je to 75-95% z celkové ceny. Cenu určuje odhadce, kterého si zajistí společnost a bez poplatků předem. Hypotéka bez dokládání příjmu může vyřešit i složitou finanční situaci, kterou by klienti bez takové finanční injekce jen těžko vyřešili. Obvykle jde o dluhy či exekuce, nevýhodné půjčky a podobně. V těch lepších případech si klient může pořídit nové bydlení, zajistit rekonstrukci nebo koupit zařízení a v případě bezúčelných variant může za peníze nakoupit, co jen chce.


Jméno a Příjmení
Telefon
Email
Adresa Nemovitosti

Požadovaná výše úvěru
Ochrana proti spamu - napište aktuální rok:

Na základě Vámi zadaných údajů předběžně posoudíme Vaši žádost. Poté Vás budeme kontaktovat. Vámi sdělené údaje považujeme za důvěrné.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a nakládáním s osobními údaji. Více informací.Zajistíme tyto typy produktů:

 • Spotřebitelský úvěr

 • Nebankovní hypotéka

 • Podnikatelské úvěry

 • Hypotéka bez registru

 • Americká hypotéka

 • Hypotéka bez doložení příjmu

 • Půjčka se zástavou nemovitosti

 • Vyplácení exekucí


 • Působíme v celé ČR
  Najdete nás mimo jiné v těchto městech:
  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín, Hradec Králové, Pardubice, České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Karlovy Vary, Cheb, Mládá Bolestav, Kolín, Kladno, Jindřichův Hradec, Ústí na Labem a další

  Slovník pojmů
  Věřitel
  Když se řekne věřitel, jedná se o osobu, ke které má dlužník závazek v podobě dluhu.

  RPSN
  Přesto, že se jedná o zkratku, která se objevuje snad u každého úvěru, ne každý přesně ví, co přesně znamená.

  Konsolidace
  Konsolidaci půjček, nebo chcete-li konsolidace úvěrů, či dluhů. Nezáleží na tom, jak přesně tento produkt nazveme, záleží spíše na tom, abychom věděli, co je v tomto pojmu skutečně skryto.

  více >>