Expresní schválení!

Hypotéka až na 30 let!

Až 70 % z ceny domu!

Stačí 10 fotek k ocenění!

Hypotéka na pozemek

Chcete začít stavět? Za své peníze jste si koupili pozemek, ale na víc už nezbude? To je naprosto běžná situace. Nemusíte se ničeho obávat. Peníze poskytneme!Máte vlastní pozemek, ale potřebujete peníze navíc například na stavbu domu? Pak můžete dát do zástavy právě tento pozemek. Zdá se Vám to nemožné nebo nereálné? Opak je pravdou! V dnešní době je nebankovní systém nastavený tak dokonale, že dokáže v mnohých případech konkurovat bankám a to svými velice nízkými úroky a také nízkými splátkami, proto je pro mnohé začínající lidi právě volbou číslo jedna. Nikdo se na nic zbytečně neptá. Vyřízení je jednoduché a bez složitého papírování a navíc své peníze od podpisu smlouvy dostanete velice brzy, to garantujeme, takže žádné týdny nebo měsíce, ale počítá se to na pár dní! Velká výhoda, pokud potřebujete začít rychle a nečekaně, ale také pokud to plánujete, protože takto rychle vyřízené finance umožní rychlejší průběh a to je v dnešní době žádoucí. Hypotéka na pozemek je pro mladé a začínající páry vhodnou volbou. Pokud se bojíte začít stavět a přemýšlíte raději nad bytem nebo jiným typem bydlení, zvažte dopředu raději všechny možnosti. V případě, že vlastníte pozemek, pak na něj peníze klidně dostanete a to formou hypotéky. Ručení pozemkem je v dnešním světě naprosto běžná praxe, které se obávat opravdu nemusíte. Navíc hypotéky mají velice nízké úrokové sazby a také nízké splátky. Podmínky hypotéky V dnešní době se dá velice pohodlně financovat jak většina nemovitostí, například rodinné domy, byty, městské byty, ale také družstevní, nebo obytné prostory, chaty, haly, rekreační domy a komerční stavby, ale také pozemky. Patří do toho samozřejmě také podnikatelské pozemky, takže pokud jste firma a máte pozemky, kterými chcete ručit a získat díky nim peníze, tak určitě můžete tuto možnost využít. Do firmy se najednou nahrnou peníze, které můžete opět ve firmě využít. Neplatíte žádné poplatky předem. Dobu splácení si zvolíte. Může jít o dobu od jednoho roku až po 30 let. Vždy máte zaručené seriózní jednání a také to, že s Vámi budeme jednat na rovinu. Okamžitě zhodnotíme nemovitost. Na základě fotografií nebo údajů o velikosti si uděláme odhad a dostanete až 70 % odhadní ceny této nemovitosti.


Jméno a Příjmení
Telefon
Email
Adresa Nemovitosti

Požadovaná výše úvěru
Ochrana proti spamu - napište aktuální rok:

Na základě Vámi zadaných údajů předběžně posoudíme Vaši žádost. Poté Vás budeme kontaktovat. Vámi sdělené údaje považujeme za důvěrné.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a nakládáním s osobními údaji. Více informací.Zajistíme tyto typy produktů:

 • Spotřebitelský úvěr

 • Nebankovní hypotéka

 • Podnikatelské úvěry

 • Hypotéka bez registru

 • Americká hypotéka

 • Hypotéka bez doložení příjmu

 • Půjčka se zástavou nemovitosti

 • Vyplácení exekucí


 • Působíme v celé ČR
  Najdete nás mimo jiné v těchto městech:
  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín, Hradec Králové, Pardubice, České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Karlovy Vary, Cheb, Mládá Bolestav, Kolín, Kladno, Jindřichův Hradec, Ústí na Labem a další

  Slovník pojmů
  Věřitel
  Když se řekne věřitel, jedná se o osobu, ke které má dlužník závazek v podobě dluhu.

  RPSN
  Přesto, že se jedná o zkratku, která se objevuje snad u každého úvěru, ne každý přesně ví, co přesně znamená.

  Konsolidace
  Konsolidaci půjček, nebo chcete-li konsolidace úvěrů, či dluhů. Nezáleží na tom, jak přesně tento produkt nazveme, záleží spíše na tom, abychom věděli, co je v tomto pojmu skutečně skryto.

  více >>