Expresní schválení!

Hypotéka až na 30 let!

Až 70 % z ceny domu!

Stačí 10 fotek k ocenění!

Nebankovní hypotéky

Potřebujete rychle získat finanční hotovost? Nechcete čekat dlouhé týdny a měsíce na vyřízení? Pak se obraťte na finanční produkt, který Vám to všechno umožní.Nebankovní hypotéky se poskytují klientům, kteří potřebují rychle získat finanční hotovost. Tyto peněžní prostředky můžete použít za jakýmkoliv účelem, a proto jsou nebankovní hypotéky tak populární. Vyřízení je jednoduché, snadné a především rychlé, což je hlavní přednostní nebankovního systému. Pracujeme zkrátka jinak než je tomu v bankách a máme také nastavený jiný systém. Pokud jste tedy neuspěli v bance a ta Vám nechce poskytnout peníze, ani formou půjčky, úvěru nebo hypotéky, pak máte jinou možnost a tou je právě získání tohoto typu. Banky si často prověřují takzvanou bonitu svých klientů. V případě, že neodpovídáte jejich vysokým standardům, tak peníze zkrátka a jednoduše nemůžete získat. Jsme specialistou na poskytování jak běžných spotřebitelských úvěrů, tak také podnikatelských úvěrů S naším přístupem Vaši situaci vždy vyřešíme a to ku prospěchu. Ke každému klientovi máme vlastní individuální přístup a zabýváme se plnohodnotně Vašimi problémy. Bavte se s námi upřímně. Pravda je základní věc, kterou budeme vyžadovat a pevně věříme, že se ani vy v tomto ohledu k nám neotočíte zády, stejně tak, jako se k Vám zády neotočíme my a poskytneme Vám peníze. Hypotéky jsou nastavené od 3 % p.a. ročně pro podnikatele. Ve většině případů klienti nemají ani žádný záznam, ale pokud byste náhodou nějaký drobný měli, tak to také není žádný problém. Celou situaci navíc můžete řešit formou spoludlužníka. Pro běžné spotřebitele se výše úroků pohybuje od 6 % p.a. ročně. Ochotně domluvíme také půjčky na družstevní byty nebo získáme finance pro firmy. Obraťte se na profesionály, kteří zkrátka v této oblasti umí chodit. Na poli financí se pohybujeme už opravdu dlouhou dobu a přesně víme, co si můžeme dovolit. Vyplácíme až 70 % odhadní ceny nemovitosti. Splácet můžete od jednoho roku až po dobu třiceti let. Doplatit celou částku můžete naprosto kdykoliv a to bez poplatků. Nic neplatíte předem a dokonce můžete mít jako žadatel záznam v registru. Žádné složité papírování ani zdlouhavé vyřizování. Vše probíhá snadno a rychle bez zbytečného napětí a stresu.


Jméno a Příjmení
Telefon
Email
Adresa Nemovitosti

Požadovaná výše úvěru
Ochrana proti spamu - napište aktuální rok:

Na základě Vámi zadaných údajů předběžně posoudíme Vaši žádost. Poté Vás budeme kontaktovat. Vámi sdělené údaje považujeme za důvěrné.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a nakládáním s osobními údaji. Více informací.Zajistíme tyto typy produktů:

 • Spotřebitelský úvěr

 • Nebankovní hypotéka

 • Podnikatelské úvěry

 • Hypotéka bez registru

 • Americká hypotéka

 • Hypotéka bez doložení příjmu

 • Půjčka se zástavou nemovitosti

 • Vyplácení exekucí


 • Působíme v celé ČR
  Najdete nás mimo jiné v těchto městech:
  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín, Hradec Králové, Pardubice, České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Karlovy Vary, Cheb, Mládá Bolestav, Kolín, Kladno, Jindřichův Hradec, Ústí na Labem a další

  Slovník pojmů
  Věřitel
  Když se řekne věřitel, jedná se o osobu, ke které má dlužník závazek v podobě dluhu.

  RPSN
  Přesto, že se jedná o zkratku, která se objevuje snad u každého úvěru, ne každý přesně ví, co přesně znamená.

  Konsolidace
  Konsolidaci půjček, nebo chcete-li konsolidace úvěrů, či dluhů. Nezáleží na tom, jak přesně tento produkt nazveme, záleží spíše na tom, abychom věděli, co je v tomto pojmu skutečně skryto.

  více >>