Expresní schválení!

Hypotéka až na 30 let!

Až 70 % z ceny domu!

Stačí 10 fotek k ocenění!

V nebankovní hypotéce se nemusíte zklamat

Přemýšlíte nad hypotékou? Nad penězi, které nebudou řešit pouze bydlení, ale i cokoliv jiného? Bezúčelnost a rychlost, na to jsou experti nebankovní hypotéky.Zkušenosti mnoha lidí s nebankovními hypotékami bývají nemilé. Takové zkušenosti se následně přenášejí i na ostatní klienty, které nabídka odradí. Ne každá společnost však má nekalné úmysly, a i nebankovní hypotéky můžou být zcela výhodné. Banky již jsou v půjčování peněz přísné a získání vyšší částky může být nemožné pro žadatele, kteří mají nějaký vroubek v registru. Zklamaní klienti se dostávají do nepříjemné situace, protože ztrácejí naději na splnění snů o bydlení. Především z toho důvodu žádají o úvěr v bance. Při slově hypotéka je jasné, že jde o úvěr pouze na bydlení. Ale jsou i lidé, kteří potřebují půjčit na něco zcela jiného a nechtějí si brát kvůli vyšší částce dva až tři úvěry. Jeden stačí a vyřeší všechno najednou. Když chcete bezúčelnou hypotéku, tak to je výhoda nebankovních společností. Nenabízejí totiž peníze, které je nutné využít na bydlení. Nabízejí finanční částku, kterou využijete podle své libosti. To, co k tomu potřebujete, jak už to u hypoték bývá, je ručení nemovitostí. Zástavu a dobu splácení si můžete sjednat také od 1 roku až do 30 let. S tím, že se může vaše situace změnit a úvěr můžete splatit předčasně. Předčasné splacení není hodné trestu, proto vám nehrozí žádná sankce. Stav vaší žádosti a konečný verdikt můžete znát do 24 hodin, a tak rychle budou na vašem účtu i peníze. To platí jen u podnikatelských úvěrů. To znamená, že žádné čekání týdny až měsíce. Mnohdy klienti nepotřebují peníze pouze na materiální věci, ale také na vyřešení finanční situace, která vede ke dluhové pasti. Exekuce možná klepou na dveře nebo vám již přišel exekuční příkaz, a to chce okamžité jednání. Nebankovní společnosti vám se vším dokážou pomoct a vyplatit jak exekuce, tak zástavy a nevýhodné půjčky. Řešením je také konsolidace. Dostat druhou šanci od nebankovní společnosti se někdy vyplatí.


Jméno a Příjmení
Telefon
Email
Adresa Nemovitosti

Požadovaná výše úvěru
Ochrana proti spamu - napište aktuální rok:

Na základě Vámi zadaných údajů předběžně posoudíme Vaši žádost. Poté Vás budeme kontaktovat. Vámi sdělené údaje považujeme za důvěrné.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a nakládáním s osobními údaji. Více informací.Zajistíme tyto typy produktů:

 • Spotřebitelský úvěr

 • Nebankovní hypotéka

 • Podnikatelské úvěry

 • Hypotéka bez registru

 • Americká hypotéka

 • Hypotéka bez doložení příjmu

 • Půjčka se zástavou nemovitosti

 • Vyplácení exekucí


 • Působíme v celé ČR
  Najdete nás mimo jiné v těchto městech:
  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín, Hradec Králové, Pardubice, České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Karlovy Vary, Cheb, Mládá Bolestav, Kolín, Kladno, Jindřichův Hradec, Ústí na Labem a další

  Slovník pojmů
  Věřitel
  Když se řekne věřitel, jedná se o osobu, ke které má dlužník závazek v podobě dluhu.

  RPSN
  Přesto, že se jedná o zkratku, která se objevuje snad u každého úvěru, ne každý přesně ví, co přesně znamená.

  Konsolidace
  Konsolidaci půjček, nebo chcete-li konsolidace úvěrů, či dluhů. Nezáleží na tom, jak přesně tento produkt nazveme, záleží spíše na tom, abychom věděli, co je v tomto pojmu skutečně skryto.

  více >>