Expresní schválení!

Hypotéka až na 30 let!

Až 70 % z ceny domu!

Stačí 10 fotek k ocenění!

Hypotéka na vyrovnání dědictví

Jestliže dojde k úmrtí v rodině, je to vždy velmi bolestivou a nepříjemnou věcí. Když se s tím zvládnete vypořádat, čeká vás ještě dědické řízení, které také nebývá příliš příjemné.Jestliže vás v tomto neštěstí potkalo alespoň něco pozitivního, ve formě zděděného majetku, potom je to velmi dobře. Problém ale je, že dědic většinou nebývá pouze jeden. Většinou, když se jedná o nemovitost, tak jeden dědic si ji chce nechat, ale v tom případě musí ty ostatní vyplatit. Skvělou možností jak na to získat finanční prostředky, je hypotéka na vyrovnání dědictví. Hypoteční úvěr s jasným účelem a se zástavou nemovitosti by neměl být problém získat, zvláště pak, když vyplácíte pouze poměrnou část ceny nemovitosti. Jste-li dva dědicové, potom to znamená hypotéku ve výši 50 % ceny nemovitosti a to vám většina bank půjčí. Ovšem o něco horší to může být, pokud potřebujete vyplatit dluhy, které člověk, po kterém dědíte, měl. Dědické právo totiž můžete přijmout celé, nebo celé odmítnou, ale nemůžete si vybírat pouze to, co se vám hodí. V tomto případě potom s domem můžete získat také nemalý dluh. I ten ale přechází na všechny dědic, takže pokud nejste jediný. Budete platit jen poměrnou část. Problém ale je, že v případě těchto dluhů můžete mít trochu problém hypotéku získat u banky. V tom případě máte ale možnost obrátit se na nebankovní sektory. Pomoc vypořádat se s dědictvím vám může poskytnout jakýkoliv hypoteční úvěr. Prvním krokem je ale dohodnout se s ostatními dědici a poté počkat na skončení dědického řízení. Banky nabízejí možnost zaslat peníze přímo na účty spoludědicům, které musíte vyplatit. Nemusíte se tak o nic dalšího starat. Budete bance ale nejprve muset poskytnout doklad, že vy jste jediným vlastníkem nemovitosti, spolu s doložkou o nabití právní moci, kterou vystaví soud.


Jméno a Příjmení
Telefon
Email
Adresa Nemovitosti

Požadovaná výše úvěru
Ochrana proti spamu - napište aktuální rok:

Na základě Vámi zadaných údajů předběžně posoudíme Vaši žádost. Poté Vás budeme kontaktovat. Vámi sdělené údaje považujeme za důvěrné.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a nakládáním s osobními údaji. Více informací.Zajistíme tyto typy produktů:

 • Spotřebitelský úvěr

 • Nebankovní hypotéka

 • Podnikatelské úvěry

 • Hypotéka bez registru

 • Americká hypotéka

 • Hypotéka bez doložení příjmu

 • Půjčka se zástavou nemovitosti

 • Vyplácení exekucí


 • Působíme v celé ČR
  Najdete nás mimo jiné v těchto městech:
  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín, Hradec Králové, Pardubice, České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Karlovy Vary, Cheb, Mládá Bolestav, Kolín, Kladno, Jindřichův Hradec, Ústí na Labem a další

  Slovník pojmů
  Věřitel
  Když se řekne věřitel, jedná se o osobu, ke které má dlužník závazek v podobě dluhu.

  RPSN
  Přesto, že se jedná o zkratku, která se objevuje snad u každého úvěru, ne každý přesně ví, co přesně znamená.

  Konsolidace
  Konsolidaci půjček, nebo chcete-li konsolidace úvěrů, či dluhů. Nezáleží na tom, jak přesně tento produkt nazveme, záleží spíše na tom, abychom věděli, co je v tomto pojmu skutečně skryto.

  více >>