Expresní schválení!

Hypotéka až na 30 let!

Až 70 % z ceny domu!

Stačí 10 fotek k ocenění!

Domicilace

Domicilace je pojem, který se příliš často nepoužívá. Přesto se s ním můžete někdy v oblasti úvěrů setkat, a proto je lepší objasnit si, co vlastně znamená.Domicilace znamená, že jsou příjmy klienta převáděny na účet banky, která mu poskytla úvěr. V některých případech potom platí, že může klient získat mnohem výhodnější úrok u poskytovaného úvěru. Zjednodušeně řečeno, banka, která úvěr klientovi poskytla, je zároveň bankou, u které má klient zřízený běžný účet, na který mu chodí výplata a další příjmy. Většinou se toho využívá v souvislosti, kdy banka vyhlásí, že žadateli o hypotéku může poskytnout úrokovou sazbu individuálně. Ta může být daleko výhodnější, než je u dané banky klasická úroková sazba. Klient je ale u banky vázán dalšími podmínkami. Může to být uzavření spořícího účtu, životného pojištění, či pojištění nemovitosti a samozřejmě založení účtu, na který bude klientovi chodit příjmy. Proč banka na domicilaci přistupuje? Banka tak jednoduše získá další zdroje příjmů. Navíc má banka přehled o manipulační schopnosti klienta. Klienti ale nejsou změně banky příliš otevření. Po zvážení všech výhod se pro ni ale potom často rozhodnou. Zejména pro ty, kteří chtějí hypotéku s výhodným úrokem, může být domicilace opravdovým lákadlem. Povinnost založit si běžný účet je většinou pro klienty malou překážkou, vezmou-li v potaz možnost získání pravdu výhodného úroku. Ačkoliv tyto nabídky vypadají vždy velmi dobře, nenechte se zlákat tou první, co vám přijde pod ruku. Je potřeba porovnat nabídky více bank, abyste měli jistotu, že se vám to skutečně vyplatí. Co se peněz týče, je lepší být opravdu opatrný, než si potom nadávat za jejich zbytečné vyhazování. Výhodný úrok totiž může snadno převýšit nevýhodné a nepotřebné pojištění, které si třeba budete muset u banky sjednat.


Jméno a Příjmení
Telefon
Email
Adresa Nemovitosti

Požadovaná výše úvěru
Ochrana proti spamu - napište aktuální rok:

Na základě Vámi zadaných údajů předběžně posoudíme Vaši žádost. Poté Vás budeme kontaktovat. Vámi sdělené údaje považujeme za důvěrné.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a nakládáním s osobními údaji. Více informací.Zajistíme tyto typy produktů:

 • Spotřebitelský úvěr

 • Nebankovní hypotéka

 • Podnikatelské úvěry

 • Hypotéka bez registru

 • Americká hypotéka

 • Hypotéka bez doložení příjmu

 • Půjčka se zástavou nemovitosti

 • Vyplácení exekucí


 • Působíme v celé ČR
  Najdete nás mimo jiné v těchto městech:
  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín, Hradec Králové, Pardubice, České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Karlovy Vary, Cheb, Mládá Bolestav, Kolín, Kladno, Jindřichův Hradec, Ústí na Labem a další

  Slovník pojmů
  Věřitel
  Když se řekne věřitel, jedná se o osobu, ke které má dlužník závazek v podobě dluhu.

  RPSN
  Přesto, že se jedná o zkratku, která se objevuje snad u každého úvěru, ne každý přesně ví, co přesně znamená.

  Konsolidace
  Konsolidaci půjček, nebo chcete-li konsolidace úvěrů, či dluhů. Nezáleží na tom, jak přesně tento produkt nazveme, záleží spíše na tom, abychom věděli, co je v tomto pojmu skutečně skryto.

  více >>