Expresní schválení!

Hypotéka až na 30 let!

Až 70 % z ceny domu!

Stačí 10 fotek k ocenění!

Předmět zajištění

Bez zajištění hypotečního úvěru ho nemůžete získat. Nejčastěji je pro jeho zajištění využita zástava nemovitosti.Předmětem zajištění může být přímo nemovitost, na jejíž koupi či rekonstrukci je úvěr poskytován. Zastavit je ale možné také nemovitost třetí osoby, či k zástavě využít nemovitostí více.


To se dělá především tehdy, nemá-li žadatel dostatečné prostředky na financování celé nemovitosti, neboť většina společností z nebankovního sektoru poskytuje klientům úvěr ve výši pouze do 70 % odhadní ceny nemovitosti.


V bankovním sektoru je v současné době (duben 2017) situace taková, že maximální LTV je 90% a očekává se trend směrem dolů.


Je docela možné, že se přiblíží LTV k nebankovnímu sektoru na 70%, ale to zatím není podloženo.


Ostatní prostředky musí mít ze svého zdroje, či dát do zástavy nemovitostí více.


Zástava nemovitosti se musí vztahovat na nemovitost celou, nelze zastavit pouze její část. V případě více vlastníků nemovitosti je tedy nezbytné získat povolení k zástavě i od nich. Zástava nemovitosti se nemusí vztahovat pouze na již postavenou nemovitost, ale i na rozestavěnou.


V tomto případě je nutné, aby tato nemovitost byla zapsána v katastru nemovitostí. Jestliže má postavené alespoň jedno nadzemní podlaží, může být nemovitost již do katastru zapsána.


Pokud se zastaví rozestavěná nemovitost a ta je i zároveň předmětem hypotéky, potom jsou peníze bankou uvolňovány postupně.


S rostoucí stavbou roste i cena nemovitosti a proto je banka ochotna uvolnit další peníze. Banka většinou nepožaduje pouze zástavu nemovitosti, ale také vinkulaci pojištění nemovitosti.


Získá tak další zdroj zajištění úvěru. Kromě vinkulace pojištění nemovitosti mohou banky požadovat také úvěrové, či životní pojištění žadatele a také jeho vinkulaci.


Další zajištění může banka vyžadovat například u klienta s nízkou bonitou, u vysokého úvěru, či vyššího věku.


V tomto případě je většinou nutné přizvat spolužadatele. Všechna tato zajištění slouží bance jako ochrana proti dlužníkům, kteří nezvládají své závazky splácet.


Pokud to dojde do krajní meze, zajištění je zpeněženo a dluh bance uhrazen.Jméno a Příjmení
Telefon
Email
Adresa Nemovitosti

Požadovaná výše úvěru
Ochrana proti spamu - napište aktuální rok:

Na základě Vámi zadaných údajů předběžně posoudíme Vaši žádost. Poté Vás budeme kontaktovat. Vámi sdělené údaje považujeme za důvěrné.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a nakládáním s osobními údaji. Více informací.Zajistíme tyto typy produktů:

 • Spotřebitelský úvěr

 • Nebankovní hypotéka

 • Podnikatelské úvěry

 • Hypotéka bez registru

 • Americká hypotéka

 • Hypotéka bez doložení příjmu

 • Půjčka se zástavou nemovitosti

 • Vyplácení exekucí


 • Působíme v celé ČR
  Najdete nás mimo jiné v těchto městech:
  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín, Hradec Králové, Pardubice, České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Karlovy Vary, Cheb, Mládá Bolestav, Kolín, Kladno, Jindřichův Hradec, Ústí na Labem a další

  Slovník pojmů
  Věřitel
  Když se řekne věřitel, jedná se o osobu, ke které má dlužník závazek v podobě dluhu.

  RPSN
  Přesto, že se jedná o zkratku, která se objevuje snad u každého úvěru, ne každý přesně ví, co přesně znamená.

  Konsolidace
  Konsolidaci půjček, nebo chcete-li konsolidace úvěrů, či dluhů. Nezáleží na tom, jak přesně tento produkt nazveme, záleží spíše na tom, abychom věděli, co je v tomto pojmu skutečně skryto.

  více >>