Expresní schválení!

Hypotéka až na 30 let!

Až 70 % z ceny domu!

Stačí 10 fotek k ocenění!

Hypotéka na pronájem

Pronájem nemovitosti je velmi výhodným pasivním příjem. Nejprve je ale nutné nemovitost zafinancovat. Jestliže přemýšlíte o koupi nemovitosti, kterou poté budete pronajímat, musíte také vědět, kde na ni vzít potřebné finance.Značnou část můžete získat také díky hypotéce za pronájem. Tato forma hypotéky se trochu od té běžné liší. Řekneme vám v čem, i jaké jsou její výhody. Účel úvěru je jasný již podle názvu. Jedná se o koupi nemovitosti, kterou její majitel bude pronajímat. Může se jednat o byt, dům, bytový dům, rekreační objekty i nebytové prostory. Nemusí se jednat pouze o koupi, ale i o výstavbu takové nemovitosti. Banky, které tuto formu hypotéky poskytují, většinou financují až 80% odhadní ceny nemovitosti. Zbytek tedy musí financovat žadatel o hypotéku. V těchto případech se ale setkáte s nízkou mírou úroku, neboť se počítá s tím, že klient bude splátky splácet z výdělku z pronájmu. Velkou výhodou je, že příjmy z budoucího nájemného můžete započítat do příjmů již v okamžiku, kdy o úvěr žádáte. Máte tak větší šanci na jeho schválení, než při úvěru na bydlení. Tyto příjmy je však nutné prokázat na základě nájemní smlouvy, či smlouvy o budoucí nájemní smlouvě. Pokud jsou tyto příjmy zahrnuty již v daňovém přiznání, potom banky akceptují až 70 procent z jejich výše. Pokud ne, potom je to pouze 50 procent. Tyto podmínky si však každá banka určuje sama, proto se mohou trochu lišit. Oproti běžnému hypotečnímu úvěru se zde však setkáte s kratší dobou splatnosti a to od 15 do 25 let. Předtím, než se pro hypotéku na pronájem rozhodnete, je vhodné toto pořádně zvážit. Je totiž možné, že po dobu splatnosti vám příjem z pronájmu pokryje pouze splátku úvěru a na peníze navíc si tak budete muset několik let počkat. I tak to je ale do budoucna velmi výhodnou investicí.


Jméno a Příjmení
Telefon
Email
Adresa Nemovitosti

Požadovaná výše úvěru
Ochrana proti spamu - napište aktuální rok:

Na základě Vámi zadaných údajů předběžně posoudíme Vaši žádost. Poté Vás budeme kontaktovat. Vámi sdělené údaje považujeme za důvěrné.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a nakládáním s osobními údaji. Více informací.Zajistíme tyto typy produktů:

 • Spotřebitelský úvěr

 • Nebankovní hypotéka

 • Podnikatelské úvěry

 • Hypotéka bez registru

 • Americká hypotéka

 • Hypotéka bez doložení příjmu

 • Půjčka se zástavou nemovitosti

 • Vyplácení exekucí


 • Působíme v celé ČR
  Najdete nás mimo jiné v těchto městech:
  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín, Hradec Králové, Pardubice, České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Karlovy Vary, Cheb, Mládá Bolestav, Kolín, Kladno, Jindřichův Hradec, Ústí na Labem a další

  Slovník pojmů
  Věřitel
  Když se řekne věřitel, jedná se o osobu, ke které má dlužník závazek v podobě dluhu.

  RPSN
  Přesto, že se jedná o zkratku, která se objevuje snad u každého úvěru, ne každý přesně ví, co přesně znamená.

  Konsolidace
  Konsolidaci půjček, nebo chcete-li konsolidace úvěrů, či dluhů. Nezáleží na tom, jak přesně tento produkt nazveme, záleží spíše na tom, abychom věděli, co je v tomto pojmu skutečně skryto.

  více >>