Expresní schválení!

Hypotéka až na 30 let!

Až 70 % z ceny domu!

Stačí 10 fotek k ocenění!

Zelená hypotéka

Po vlastním, bydlení touží snad každá rodina. Většina rodin ale není schopna si koupi nemovitosti, či její stavbu zafinancovat sama a proto dříve nebo později dojde řeč také na hypotéku.Jelikož se však jedná o dlouhodobý závazek, je velmi vhodné to opravdu pečlivě promyslet. A když už jsme u toho přemýšlení, je vhodné se zamyslet také nad tím, jak to provést, aby byla stavba, či rekonstrukce domu výhodná nejen pro nás, ale i pro naše životní prostředí. Pro ty, kteří smýšlí ekologicky, nabízí stát podporu ve formě dotací. K tomu je navíc možné získat velmi výhodnou zelenou hypotéku. Bydlení ve svém je cílem snad každé rodiny toužící po svobodě a nezávislosti, a proto dříve nebo později přijde řeč na hypotéku. Ačkoliv dříve se na životní prostředí tolik nedbalo, dnes už víme, že je potřeba se o něj náležitě starat, abychom na naší planetě mohli žít kvalitně, s ohledem na ostatní tvory. Dokonce na to začaly dbát i vrchnosti, jako je stát, či Evropská unie a proto je možné na řadu ekologických vylepšení získat dotace. Zelená hypotéka vám umožní svést se na této vlně. Zelenou hypotéku můžete využít k financování objektů, které na tuto dotaci budou mít nárok. Podmínkou pro získání dotace je nízkoenergetická stavba, využívání obnovitelných zdrojů, či rekonstrukce, převádějící aktuální stav objektu na nízkoenergetický. Zelená hypotéka je tedy správnou volbou pro každého, kdo chce výhodný úvěr a zároveň mu záleží na našem životním prostředí. Zelená hypotéka vám může pomoci ke zřízení bydlení s nízkými náklady a kromě toho také značnou úsporu, díky dotacím. Nejen že si zařídíte skvělé bydlení, ale navíc můžete mít skutečně skvělý pocit, že vám naše životní prostředí není lhostejné a rádi pro něj i něco uděláte. Zabijete tedy dvě mouchy jednou ranou a můžete pohodlně a levně bydlet.


Jméno a Příjmení
Telefon
Email
Adresa Nemovitosti

Požadovaná výše úvěru
Ochrana proti spamu - napište aktuální rok:

Na základě Vámi zadaných údajů předběžně posoudíme Vaši žádost. Poté Vás budeme kontaktovat. Vámi sdělené údaje považujeme za důvěrné.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a nakládáním s osobními údaji. Více informací.Zajistíme tyto typy produktů:

 • Spotřebitelský úvěr

 • Nebankovní hypotéka

 • Podnikatelské úvěry

 • Hypotéka bez registru

 • Americká hypotéka

 • Hypotéka bez doložení příjmu

 • Půjčka se zástavou nemovitosti

 • Vyplácení exekucí


 • Působíme v celé ČR
  Najdete nás mimo jiné v těchto městech:
  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín, Hradec Králové, Pardubice, České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Karlovy Vary, Cheb, Mládá Bolestav, Kolín, Kladno, Jindřichův Hradec, Ústí na Labem a další

  Slovník pojmů
  Věřitel
  Když se řekne věřitel, jedná se o osobu, ke které má dlužník závazek v podobě dluhu.

  RPSN
  Přesto, že se jedná o zkratku, která se objevuje snad u každého úvěru, ne každý přesně ví, co přesně znamená.

  Konsolidace
  Konsolidaci půjček, nebo chcete-li konsolidace úvěrů, či dluhů. Nezáleží na tom, jak přesně tento produkt nazveme, záleží spíše na tom, abychom věděli, co je v tomto pojmu skutečně skryto.

  více >>