Expresní schválení!

Hypotéka až na 30 let!

Až 70 % z ceny domu!

Stačí 10 fotek k ocenění!

Fixní úroková sazba

Fixní úroková sazba je pojem, který je často zmiňován snad u všech hypotečních úvěrů, a to jak u bankovních, tak i nebankovních společností.Mnoho lidí ale netuší, co tento pojem znamená. Proto je dobré si ho vysvětlit. Jedná se v podstatě o závazek, že po smluvenou dobu budete platit pořád stejně vysokou splátku a to bez ohledu na to, jak se zrovna vyvíjí hypoteční trh. Znamená to tedy, že vám po tuto dobu banka nemůže zvednout splátku, ale zároveň vy jste zavázáni, že svůj úvěr nesplatíte předčasně. Pokud ano, můžou na vás čekat nemalé sankce. Klient si většinou může zvolit fixační dobu sám. Toto rozhodnutí ovšem nemusí být zrovna jednoduché a je k němu zapotřebí znát několik důležitých informací. Kratší i delší doba fixace mají totiž své určité výhody. • Kratší doba fixace – jako kratší doba se rozumí doba do pěti let. Fixní úroková sazba je v tomto případě nižší, než u dlouhodobé fixace. Když doba fixace skončí, můžete bez sankcí posílat mimořádné splátky, či splatit celý úvěr najednou. Jestliže v budoucnu očekáváte vysoké příjmy, mohla by být tato forma tou správnou právě pro vás. Je zde ale určité riziko, že po uplynutí doby fixace, vám poskytovatel úvěru zvedne výši splátky. Sazby za hypotéky se pořád zvyšují. Proto je nutné tuto variantu pořádně zvážit. • Delší doba fixace – dlouhodobou fixací se rozumí fixace po dobu delší než pět let. Po celou dobu věřitel nemůže splátky zvyšovat. Máte tak možnost lépe si splácení hypotéky rozplánovat na dlouhou dobu. Často se zde ale setkáte s větší úrokovou sazbou, než u kratší doby fixace. A na předčasné splacení úvěru bez sankcí byste si museli nějakou dobu počkat. Správná volba délky fixace je velmi důležitá, neboť může mít vliv na váš budoucí finanční rozpočet. Je tedy vhodné pečlivě zvážit, zda by se pro vás více hodila kratší doba, nebo ta delší.


Jméno a Příjmení
Telefon
Email
Adresa Nemovitosti

Požadovaná výše úvěru
Ochrana proti spamu - napište aktuální rok:

Na základě Vámi zadaných údajů předběžně posoudíme Vaši žádost. Poté Vás budeme kontaktovat. Vámi sdělené údaje považujeme za důvěrné.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a nakládáním s osobními údaji. Více informací.Zajistíme tyto typy produktů:

 • Spotřebitelský úvěr

 • Nebankovní hypotéka

 • Podnikatelské úvěry

 • Hypotéka bez registru

 • Americká hypotéka

 • Hypotéka bez doložení příjmu

 • Půjčka se zástavou nemovitosti

 • Vyplácení exekucí


 • Působíme v celé ČR
  Najdete nás mimo jiné v těchto městech:
  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín, Hradec Králové, Pardubice, České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Karlovy Vary, Cheb, Mládá Bolestav, Kolín, Kladno, Jindřichův Hradec, Ústí na Labem a další

  Slovník pojmů
  Věřitel
  Když se řekne věřitel, jedná se o osobu, ke které má dlužník závazek v podobě dluhu.

  RPSN
  Přesto, že se jedná o zkratku, která se objevuje snad u každého úvěru, ne každý přesně ví, co přesně znamená.

  Konsolidace
  Konsolidaci půjček, nebo chcete-li konsolidace úvěrů, či dluhů. Nezáleží na tom, jak přesně tento produkt nazveme, záleží spíše na tom, abychom věděli, co je v tomto pojmu skutečně skryto.

  více >>