Expresní schválení!

Hypotéka až na 30 let!

Až 70 % z ceny domu!

Stačí 10 fotek k ocenění!

Konsolidace

Konsolidaci půjček, nebo chcete-li konsolidace úvěrů, či dluhů. Nezáleží na tom, jak přesně tento produkt nazveme, záleží spíše na tom, abychom věděli, co je v tomto pojmu skutečně skryto.Jestliže jsme si pořídili více úvěrů, jejichž splácení vás každý měsíc obtěžuje, neboť platíte všude úroky, k tomu ještě poplatky za platby a vše se to vyšplhává do astronomických částek, potom byste právě teď měli dávat velký pozor. Konsolidace půjček totiž znamená jejich sloučení do jedné jediné. Věřitel, který konsolidaci poskytuje, vyplatí ostatní úvěry a vy potom budete splácet danou sumu pouze jednomu věřiteli. Získáte tak nižší splátky, nižší úroky a tím u nižší konečnou zaplacenou částku. Můžete tak velmi ulevit vašemu finančnímu rozpočtu. Konsolidace půjček můžete ale využít i k jinému účelu. Je totiž možno přes ni financovat vyplacení exekuce. Ovšem záleží na tom, kdo je věřitelem a zda je onen věřitel ochoten půjčit i tehdy, když máte záznam v registru dlužníků. U bank se s tímto příliš nesetkáte. Velmi často ale tuto formu konsolidace poskytují nebankovní společnosti. Ty navíc často nabízejí i to, že se postarají o veškeré papírování, což dokáže velmi pomoct i vaší psychice. Každá situace se totiž dá řešit, ale je-li na to člověk sám, tak toto řešení často nevidí. Kdy je dobré o konsolidaci uvažovat? • Máte příliš vysoké splátky u aktuálních úvěrů – tyto splátky jsou tak vysoké, že vás velmi zatěžují a vy nedokážete plně uspokojit nejdůležitější potřeby, jako je jídlo, bydlení, či léky • Platby, které u nového úvěru zaplatíte, jsou nižší, než platíte nyní a dokážete tak ulevit vašemu rozpočtu Konsolidace půjček může být vhodným řešením, jak si z rozdílu, který na splátkách ušetříte, vytvořit finanční rezervu na nečekané výdaje. Ideální je mít rezervu ve formě šestinásobku vašeho měsíčního platu.


Jméno a Příjmení
Telefon
Email
Adresa Nemovitosti

Požadovaná výše úvěru
Ochrana proti spamu - napište aktuální rok:

Na základě Vámi zadaných údajů předběžně posoudíme Vaši žádost. Poté Vás budeme kontaktovat. Vámi sdělené údaje považujeme za důvěrné.

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním a nakládáním s osobními údaji. Více informací.Zajistíme tyto typy produktů:

 • Spotřebitelský úvěr

 • Nebankovní hypotéka

 • Podnikatelské úvěry

 • Hypotéka bez registru

 • Americká hypotéka

 • Hypotéka bez doložení příjmu

 • Půjčka se zástavou nemovitosti

 • Vyplácení exekucí


 • Působíme v celé ČR
  Najdete nás mimo jiné v těchto městech:
  Praha, Brno, Olomouc, Ostrava, Zlín, Hradec Králové, Pardubice, České Budějovice, Plzeň, Jihlava, Karlovy Vary, Cheb, Mládá Bolestav, Kolín, Kladno, Jindřichův Hradec, Ústí na Labem a další

  Slovník pojmů
  Věřitel
  Když se řekne věřitel, jedná se o osobu, ke které má dlužník závazek v podobě dluhu.

  RPSN
  Přesto, že se jedná o zkratku, která se objevuje snad u každého úvěru, ne každý přesně ví, co přesně znamená.

  Konsolidace
  Konsolidaci půjček, nebo chcete-li konsolidace úvěrů, či dluhů. Nezáleží na tom, jak přesně tento produkt nazveme, záleží spíše na tom, abychom věděli, co je v tomto pojmu skutečně skryto.

  více >>